BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 6627030
nr 662 7030
Kandelabrar
Ett par, Empire, Sent 1800-tal, proveniens Hans von Cohn, Villa Solbakken, Skodsborg, Brons / Marmor, höjd: 72
Kondition: nagg
Utrop:
15.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 18 oktober 2010
18/10 15:58:32